- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG1024D 24-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG1024D 24-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG1024D 24-PORTOVÝ TP-LINKSkladom124,47 EUR101,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Porty LAN ;
| Porty LAN: | 24x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Porty LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC Class A, CE Mark, RoHS |
| Kryt: | Kovová RACK 19", 1U |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC / 0.6 A |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.37 kg |
| Rozmery: | 295 x 184 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





