- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG108 8-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG108 8-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG108 8-PORTOVÝ TP-LINKSkladom36,36 EUR29,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps 8 Portov LAN - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 158 x 101 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





