- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG116E 16-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG116E 16-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG116E 16-PORTOVÝ TP-LINKSkladom92,76 EUR75,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 16 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 16 Portov LAN , |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A |
| Spotreba energie: | ≤ 9.2 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Rozmery: | 286 x 112 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





