- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG3210 8-PORTOVÝ SFP TP-LINK
SWITCH TL-SG3210 8-PORTOVÝ SFP TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG3210 8-PORTOVÝ SFP TP-LINKSkladom139,23 EUR113,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45, 2 x port SFP - Uplink, 1 x RJ45 - Konzola ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Porty LAN, 100 / 1000 Mbps - 2 Porty SFP ;
| Porty LAN: | Switch je spravovaný webovým prehliadačom, rozhraním príkazového riadku a protokolmi SNMP, RMON |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Jumbo Frame: | 9216 B |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, System, Speed |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| Rozmery: | 294 x 180 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





