- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Koncové zásuvky
- UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-11 + RJ-45 LE-764570 Niloe LEGRAND
UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-11 + RJ-45 LE-764570 Niloe LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-11 + RJ-45 LE-764570 Niloe LEGRANDSkladom19,37 EUR15,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Určenie: RJ-11, RJ-45 ; Vybrané vlastnosti: Splňuje požiadavky kategórie 5e, ;
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Určenie: | RJ-11, RJ-45 |
| Použitie: | Produktový rad Niloe |
| Počet výstupov: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.047 kg |
| Rozmery: | 76 x 76 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





