- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Koncové zásuvky
- UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-45 LE-753143 Valena Life LEGRAND
UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-45 LE-753143 Valena Life LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
UKONČOVACIA ZÁSUVKA RJ-45 LE-753143 Valena Life LEGRANDSkladom26,44 EUR21,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Určenie: RJ-45 ; Vybrané vlastnosti: Splňuje požiadavky kategórie 6, ;
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Určenie: | RJ-45 |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Počet výstupov: | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.072 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




