- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Extendery a zosilňovače bezdrôtovej siete
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 2.4 GHz, 5 GHz CUDYSkladom24,96 EUR20,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Vonkajšie ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; Vybrané vlastnosti: Access Point - Zabudovaný ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Vonkajšie |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| LED indikátory: | Wi-Fi - Indikátor signálu, WPS, Power |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | WPA-PSK/WPA2-PSK, OPEN |
| Porty LAN: | 1 x (RJ45) 10/100 Mb - Ethernet |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.20 kg |
| Rozmery: | 130 x 97 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





