- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vonkajší
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHz
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. RE1200 OUTDOOR 2.4 GHz, 5 GHzSkladom74,26 EUR60,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Vonkajšie ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Vonkajšie |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| LED indikátory: | Wi-Fi / LAN / Internet / System |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mb/s - Ethernet + PoE |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 12 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.415 kg |
| Rozmery: | 440 x 100 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





