- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE205 Wi-Fi 5 2.4 GHz 5 GHz TP-LINK
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE205 Wi-Fi 5 2.4 GHz 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY ZOSILŇOVAČ BEZDRÔTOVEJ SIETE. TL-RE205 Wi-Fi 5 2.4 GHz 5 GHz TP-LINKSkladom35,33 EUR28,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie TL-RE205 umožňuje zvýšenie dosahu bezdrôtovej siete v miestach, kde sa dajú len obťažne položiť káble, a na doteraz nedostupných miestach.; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa, vonkajšia ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Vybrané vlastnosti: Podpora TP-Link OneMesh™ ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa, vonkajšia |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| Výkon vysielača: | ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz ≤ 20 dBm @ 5 GHz |
| LED indikátory: | Power, Indikátor signálu, WLAN 2.4 GHz, WLAN 5 GHz |
| QSS: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | |
| Porty LAN: | 1 x RJ45 - 10 / 100 Mbps |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Tether |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.0.254 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | 7.2 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 80 x 78 x 79 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





