- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- Bezpečnostné multi-zásuvkové predlžovacie káble AC 230V
- VLOŽKA OBMEDZOVAČA PREPÄTIA LE-412302 TYP 1+2 50 kA LEGRAND
VLOŽKA OBMEDZOVAČA PREPÄTIA LE-412302 TYP 1+2 50 kA LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
VLOŽKA OBMEDZOVAČA PREPÄTIA LE-412302 TYP 1+2 50 kA LEGRANDSkladom68,67 EUR55,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz ; Trieda: Typ 1+2 ; Úroveň ochrany Up : 1.2 kV @ 10/350 µs (T1) 1.7 kV @ 8/20 µs (T2) ; Menovitý vybíjací prúd : 8 kA @ 10/350 µs (T1) 20 kA @ 8/20 µs (T2) ; Maximálny vybíjací prúd: 50 kA @ 8/20 µs (T2) ;
| Menovité napätie: | 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne napätie: | 320 V AC, 50 / 60 Hz |
| Trieda: | Typ 1+2 ( Trieda B+C ) |
| Úroveň ochrany Up : | 1.2 kV @ 10/350 µs (T1) 1.7 kV @ 8/20 µs (T2) |
| Menovitý vybíjací prúd : | 8 kA @ 10/350 µs (T1) 20 kA @ 8/20 µs (T2) |
| Maximálny vybíjací prúd: | 50 kA @ 8/20 µs (T2) |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Varistor |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 62 x 54 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






