- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Antény
- Antény 5 GHz
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA AMO-5G13 UBIQUITI 5.45 GHz ... 5.85 GHz 13 dBi
VŠESMEROVÁ ANTÉNA AMO-5G13 UBIQUITI 5.45 GHz ... 5.85 GHz 13 dBi
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA AMO-5G13 UBIQUITI 5.45 GHz ... 5.85 GHz 13 dBiSkladom242,72 EUR197,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5.45 GHz ... 5.85 GHz ; Polarizácia vĺn: duálny lineárny ; Šírka vodorovného lúča (H): 360 ° ; Šírka vertikálneho lúča (V): 7 ° ;
| Rozsah frekvencie: | 5.45 GHz ... 5.85 GHz |
| Zosilenie : | 13 dBi |
| Polarizácia vĺn: | duálny lineárny |
| VSWR: | 1.5 |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 7 ° |
| Konektor: | SMA-RP |
| Priemer montáže na stĺp: | max. Ø 60 mm |
| Dĺžka kábla: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 799 x 90 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





