- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-D2/N GSM/DCS/UMTS/HSDPA TRANS-DATA
VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-D2/N GSM/DCS/UMTS/HSDPA TRANS-DATA
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-D2/N GSM/DCS/UMTS/HSDPA TRANS-DATASkladom17,36 EUR14,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 806 ... 960 MHz, 1710 ... 2500 MHz ; Konektor: "N" Zásuvka ; Zosilenie : max. 3 dB ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Konektor: | "N" Zásuvka |
| Zosilenie : | max. 3 dB |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | Ø 165 x 94 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




