- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA LTE TD-LTE-DZ6/8 @ 698 ... 960 MHz @ 1710 ... 2700 MHz TRANS-DATA
VŠESMEROVÁ ANTÉNA LTE TD-LTE-DZ6/8 @ 698 ... 960 MHz @ 1710 ... 2700 MHz TRANS-DATA
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA LTE TD-LTE-DZ6/8 @ 698 ... 960 MHz @ 1710 ... 2700 MHz TRANS-DATASkladom118,87 EUR96,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 960 MHz, 1700 ... 2700 MHz ; Konektor: "N" Zásuvka ; Zosilenie : max. 6 dBi @ 698 ... 960 MHz max. 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Konektor: | "N" Zásuvka |
| Zosilenie : | max. 6 dBi @ 698 ... 960 MHz max. 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| VSWR: | < 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | Ø 76 x 1150 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





