- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o MIKROTIK
VŠESMEROVÁ ANTÉNA MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o MIKROTIK
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o MIKROTIKSkladom24,67 EUR20,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 699 ... 2690 MHz ; Konektor: 2 x Zásuvka SMA ; Zosilenie : 5 dBi ;
| Rozsah frekvencie: | 699 ... 2690 MHz |
| Konektor: | 2 x Zásuvka SMA |
| Zosilenie : | 5 dBi |
| Polarizácia: | Zvislá / Vodorovná |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 360 ° |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 129 x 129 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




