- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Antény
- Antény 2.4 GHz
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA PROETER/2.4 2.4 GHz
VŠESMEROVÁ ANTÉNA PROETER/2.4 2.4 GHz
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA PROETER/2.4 2.4 GHzSkladom59,16 EUR48,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.48 GHz ; Zosilenie : 10 dBi ; Polarizácia: Zvislá ; Šírka vodorovného lúča (H): 360 ° ; Šírka vertikálneho lúča (V): 23 ° ; Konektor: Zásuvka N ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.48 GHz |
| Zosilenie : | 10 dBi |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 23 ° |
| VSWR: | 1.5 |
| Konektor: | Zásuvka N |
| Priemer montáže na stĺp: | 33 ... 50 mm |
| Kryt: | PVC, hermetická |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 685 x 80 x 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




