- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DW4-A TRANS-DATA
VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DW4-A TRANS-DATA
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DW4-A TRANS-DATASkladom62,70 EUR50,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 617 ... 6000 MHz ; Konektor: 2 x zásuvka "N" ; Zosilenie : max. 6 dBi ;
| Rozsah frekvencie: | 617 ... 6000 MHz |
| Konektor: | 2 x zásuvka "N" |
| Zosilenie : | max. 6 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 55 ° |
| VSWR: | < 1.9 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | Ø 265 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




