- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- VYSIELAČ EXTENDERA HDMI-EX122E-TX
VYSIELAČ EXTENDERA HDMI-EX122E-TX
- Kompletné špecifikácie
VYSIELAČ EXTENDERA HDMI-EX122E-TXSkladom368,84 EUR299,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5, 5e, 6; Maximálna prenosová vzdialenosť: 80 m UTP kat. 5, 100 m UTP kat. 5e, 120 m UTP kat. 6 ; Podporovaný štandard HDMI: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: IR prijímač / IR transmitter ;
| Druh zariadenia: | Vysielač |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Protokoly: | ipcolor STREAM™ |
| Podporovaný štandard HDMI: | 2.0 |
| HDCP: | 1.4 / 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.522 kg |
| Rozmery: | 191 x 96 x 25 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





