- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- 4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA FAAC-XT4-FDS-BD FAAC
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA FAAC-XT4-FDS-BD FAAC
- Kompletné špecifikácie
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA FAAC-XT4-FDS-BD FAACSkladom61,62 EUR50,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: / 868.35 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: ≤ 50 m ;
| Napájanie: | 1 x Typ batérie CR2032 - 3 V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433.92 / 868.35 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | ≤ 50 m |
| Funkcia kľúčenky: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 82 x 31 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





