- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Príslušenstvo k automatike
- 4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA GENIUS-ECHO-TX4 433.92 MHz
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA GENIUS-ECHO-TX4 433.92 MHz
- Kompletné špecifikácie
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA GENIUS-ECHO-TX4 433.92 MHzSkladom36,71 EUR29,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát; Rozsah frekvencie: 433.92 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: 40 ... 200 m ;
| Napájanie: | 1 x Typ batérie 23A 12V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433.92 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | 40 ... 200 m |
| Funkcia kľúčenky: | |
| Farba: | Tmavomodrý |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 67 x 40 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




