- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Uniphones
- ANALOG UNIPHONE INS-UA-G2 ACO
ANALOG UNIPHONE INS-UA-G2 ACO
- Kompletné špecifikácie
ANALOG UNIPHONE INS-UA-G2 ACOSkladom25,96 EUR21,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: ACO CDNA ; Druh inštalácie: Systém domáceho telefónu 4, 5, 6-wire ; Zostava: Naomietkový ; Kryt: Plast ; Farba: Biela ;
| Kompatibilita: | ACO CDNA |
| Druh inštalácie: | Systém domáceho telefónu 4, 5, 6-wire |
| Zostava: | Naomietkový |
| Vstupy: | screw connectors |
| Výstup: | 1 x NO - controlled by the F2 function key |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| Rozmery: | 200 x 81 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




