- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-200 ALCAD
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-200 ALCAD
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-200 ALCADSkladom19,51 EUR15,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 40 MHz ... 318 MHz / 470 MHz ... 862 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1/2 ; Zosilenie : 24 dB ;
| Rozsah frekvencie: | 40 MHz ... 318 MHz / 470 MHz ... 862 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1/2 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 24 dB |
| Nastavenie zosilenia: | 12 dB VHF 16 dB UHF |
| Pomer S/N: | 4.5 dB VHF 3.5 dB UHF |
| IMA3 60dB: | max. 102 dBµV |
| Napájanie: | 220 V |
| Spotreba energie: | 7 W |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




