- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ APL-109E AMS
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ APL-109E AMS
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ APL-109E AMSSkladom8,23 EUR6,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 174 MHz ... 694 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 1 ; Zosilenie : 23 dB @ VHF, 26 dB ... 28 dB @ UHF ;
| Rozsah frekvencie: | 174 MHz ... 694 MHz - VHF, UHF |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | 1 x Zásuvka F / 1 x Zásuvka F |
| Zosilenie : | |
| Vlastné šumy: | ≤ 3 dB |
| Max. úroveň výstupu: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 55 mA |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 66 x 20 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | AMS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




