- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1143 AMS
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1143 AMS
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AWS-1143 AMSSkladom36,95 EUR30,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 87 MHz ... 790 MHz ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 3 ; Zosilenie : AB14/16 C17/19 (± 1.5) dB ;
| Rozsah frekvencie: | 87 MHz ... 790 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 3 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | AB14/16 C17/19 (± 1.5) dB |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 10 dB (+/- 1dB) |
| Pomer S/N: | 5 dB ± 1 dB |
| Maximálna úroveň výstupu: | 104 dBµV |
| IMA3 60dB: | 98 dBµV |
| IMA2 60dB: | 85 dBµV |
| Útlm nevyváženia: | 10 dB |
| Napájanie predzosilňovačov: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 12 V DC / 150 mA |
| Výrobca / Značka: | AMS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





