- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ HS-013 TERRA
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ HS-013 TERRA
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ HS-013 TERRASkladom57,56 EUR46,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 47 MHz ... 400 MHz / 470 MHz ... 862 MHz ; Zosilenie : 22 dB ; Vedenie napätia do predzosilňovačov vo vnútri antén: 12 V ;
| Rozsah frekvencie: | 47 MHz ... 400 MHz / 470 MHz ... 862 MHz |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 2 |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 22 dB |
| Nastavenie zosilenia: | 12 dB UHF 15 dB VHF |
| Pomer S/N: | < 4.5 dB |
| IMA3 60dB: | max. 105 dBµV |
| Vedenie napätia do predzosilňovačov vo vnútri antén: | 12 V / 100 mA (prepínač) |
| Napájanie: | 198 ... 240 V |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 119 x 71 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




