- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Stožiarové zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ MX-062 FM / VHF / UHF 12V TERRA
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ MX-062 FM / VHF / UHF 12V TERRA
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ MX-062 FM / VHF / UHF 12V TERRASkladom34,98 EUR28,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: FM : 88 MHz ... 108 MHz VHF : 174 MHz ... 230 MHz UHF : 470 MHz ... 862 MHz ; Zosilenie : FM : 30 dB VHF : 30 dB UHF : 34 dB ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Zosilenie : | |
| Pomer S/N: | |
| Útlm nevyváženia: | > 10 dB |
| Počet vstupov/výstupov: | 3 / 1 |
| IMA3 60dB: | 105 dBµV |
| Tienenie zosilňovača: | ![]() |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Kryt: | tlakom odlievané puzdro pripevnené vo vnútri kompaktného plastového krytu |
| Pripevnenie: | na stožiar alebo na múr |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Napájanie: | 12 V DC / 80 mA |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Rozmery: | 107 x 89 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





