- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatic Barriers
- AUTOMATIC BARRIER FAAC-B614
AUTOMATIC BARRIER FAAC-B614
- Kompletné špecifikácie
AUTOMATIC BARRIER FAAC-B614Nie je skladom2 021,04 EUR1 643,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Točivý moment: 300 Nm (max) ; Beam max length: 5 m ; Beam type: Rectangular / Rounded ; Enkodér: Incremental, Integrated in the motor ;
| Typ motora: | Kefový motor, 24 V DC |
| Točivý moment: | 300 Nm (max) |
| Beam max length: | 5 m |
| Beam type: | Rectangular / Rounded |
| Enkodér: | Incremental, Integrated in the motor |
| Type of deceleration: | Electronic + Mechanic |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Kryt: | Oceľ |
| Index of Protection: | IP44 - Drive enclosure IP55 - Panel enclosure |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Rozmery: | 1163 x 357 x 247 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





Electronic + Mechanic