- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatické bariéry
- AUTOMATICKÁ BARIÉRA IPMECD-2062-R DAHUA
AUTOMATICKÁ BARIÉRA IPMECD-2062-R DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AUTOMATICKÁ BARIÉRA IPMECD-2062-R DAHUASkladom3 260,28 EUR2 650,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálna dĺžka ramena: 6 m ; Typ ramena: Obdĺžnikové / Oválne ;
| Typ motora: | Bezkefový motor, 24 V DC |
| Engine speed: | 1500 obr./min |
| Prevodovka: | 88 : 1 |
| Maximálna dĺžka ramena: | 6 m |
| Typ ramena: | Obdĺžnikové / Oválne |
| Typ spomalenia: | Elektronické + Mechanické |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 100 ... 264 V AC |
| Kryt: | Oceľ |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Rozmery: | 978 x 340 x 260 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




