- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- Bez klávesnice
- AUTONÓMNY NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-ML-EM219
AUTONÓMNY NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-ML-EM219
- Kompletné špecifikácie
AUTONÓMNY NÁBYTKOVÝ ZÁMOK ATLO-ML-EM219Skladom24,79 EUR20,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Výstup tamper; Vybrané vlastnosti: Štyri typy používateľov: správca, používateľ, obsluha, návšteva ; Kryt: Kov + Plast ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 4 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Kov + Plast |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 130 x 63 x 25 mm - Dverová zámka (čap) 115 x 55 x 17 - Čítačka RFID |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






