- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV8413-WME1(C) Wi-Fi / IP Hikvision
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV8413-WME1(C) Wi-Fi / IP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV8413-WME1(C) Wi-Fi / IP HikvisionNie je skladom504,95 EUR410,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 124 ° ; IR prisvetľovač; Tlačidlo zvonku dverí: 4 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Rozhranie RS-485; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Hlavné vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, ;
| Čidlo: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Zorný uhol kamery: | 124 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 4 ks. |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Video formát: | H.264 |
| Podporované audio formáty: | G.711 |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 10 W (práca) |
| Kryt: | Hliník + Plast, Chráni pred vplyvom atmosférických podmienok |
| Montáž: | Povrchové |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 53 °C |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 174 x 91 x 30 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303884 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







