- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2211G-WP-S2 Wi-Fi / IP DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2211G-WP-S2 Wi-Fi / IP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO2211G-WP-S2 Wi-Fi / IP DAHUASkladom466,71 EUR379,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Domáci videotelefón Wi-Fi / IP umožňuje diaľkové ovládanie elektromagnetickej zámky s pomocou smartfónu alebo tabletu; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Rozlíšenie: : 720p ; IR prisvetľovač; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50 ; Rozhranie RS-485; Vstupy alarmu: 1 ks. ; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ;
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Čidlo: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | Hlavný prúd : 720p - 1280 x 720 , Pomocný prúd : 1080p - 1920 x 1080 |
| Zorný uhol kamery: | 125 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Podporované audio formáty: | G.711, PCM |
| Vstupy alarmu: | 1 ks. |
| Výstupy alarmu: | 1 ks. |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 7 W (práca) |
| Kryt: | Plast |
| Montáž: | Povrchové |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 100 x 150 x 25 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






