- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vonkajšie panely
- BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3311Q-WP Wi-Fi / IP DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3311Q-WP Wi-Fi / IP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN VTO3311Q-WP Wi-Fi / IP DAHUASkladom473,54 EUR384,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných predplatných: 4 ; Čidlo: 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 125 ° ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Karty ovládania prístupu - Mifare ; Rozhranie RS-485; Vybrané vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Farba: Žula ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Počet podporovaných predplatných: | 4 |
| Čidlo: | 1/2.8 ", 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 125 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rozlíšenie: | |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - Mifare |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W (práca) ≤ 3 W (režim Standby) |
| Kryt: | Zliatina hliníka, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 |
| Mechanická odolnosť: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






