- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ DVEROVÝ ZVONČEK DS1AG Wi-Fi 6, AC 230V DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DVEROVÝ ZVONČEK DS1AG Wi-Fi 6, AC 230V DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DVEROVÝ ZVONČEK DS1AG Wi-Fi 6, AC 230V DAHUASkladom27,81 EUR22,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Zvukový signál - Zabudovaný reproduktor ; Nastavenie hlasitosti: aplikácia DMSS ; Prevádzkový dosah: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Napájanie: 100 ... 240 V AC ;
| Spolupráca: | DAHUA : DB41AB, DB41AW |
| Režim signalizácie: | Zvukový signál - Zabudovaný reproduktor |
| Nastavenie hlasitosti: | aplikácia DMSS |
| Prevádzkový dosah: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz Wi-Fi 6 IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela + Šedý |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 45 °C / 20 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 96 x 50 x 75 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




