- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DB-2/RX AC 230V ATLO
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DB-2/RX AC 230V ATLO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK DVERÍ ATLO-DB-2/RX AC 230V ATLOSkladom9,10 EUR7,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Optická - zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 60 ; Nastavenie hlasitosti: 0 ... 90 dB - 5 stupňová ; Prevádzkový dosah: max. 150 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 230 V AC ;
| Režim signalizácie: | Optická - zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 60 |
| Nastavenie hlasitosti: | 0 ... 90 dB - 5 stupňová |
| Prevádzkový dosah: | max. 150 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433 MHz |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | Počet spolupracujúcich tlačidiel zvončeka možno podľa potreby zväčšiť |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 95 x 68 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





