- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU + BEZDRÔTOVÝ GONG VDKP01-BG Wi-Fi 6, 4 Mpx DAHUA
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU + BEZDRÔTOVÝ GONG VDKP01-BG Wi-Fi 6, 4 Mpx DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU + BEZDRÔTOVÝ GONG VDKP01-BG Wi-Fi 6, 4 Mpx DAHUASkladom86,96 EUR70,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Objektív: 2.3 mm ; Uhol záberu: 120 ° ; IR prisvetľovač: 10 m ; Dosah bezdrôtového prenosu: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Hlavné vlastnosti: Detekcia pohybu Detekcia ľudí a vozidiel Obojsmerná komunikácia Upozorňovanie Video PUSH ; Režim signalizácie: Zvukový signál - Zabudovaný reproduktor ; Nastavenie hlasitosti: aplikácia DMSS ; Prevádzkový dosah: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Napájanie: 100 ... 240 V AC ;
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS - 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 px - 4 Mpx |
| Objektív: | 2.3 mm |
| Uhol záberu: | 120 ° |
| IR prisvetľovač: | 10 m |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: DMSS aplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSS aplikácia zadarmo |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265, H.264 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Montáž: | Povrchové |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.3 W @ 5 V DC ≤ 6.8 W @ 10 ... 24 V DC / 14 ... 24 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 135 x 45 x 24 mm |
Bezdrôtový dverový zvonček:
| Režim signalizácie: | Zvukový signál - Zabudovaný reproduktor |
| Nastavenie hlasitosti: | aplikácia DMSS |
| Prevádzkový dosah: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz Wi-Fi 6 IEEE 802.11 b/g/n/ax |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela + Šedý |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 45 °C / 20 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 96 x 50 x 75 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






