- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ASR1200E-D DAHUA
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ASR1200E-D DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ASR1200E-D DAHUANie je skladom34,19 EUR27,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 3 ... 6 cm (max) ; Komunikácia: RS-485, Wiegand 34 ; Kryt: Plast, Vodotesné ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 3 ... 6 cm (max) |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand 34 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 100 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % |
| Index of Protection: | IP66 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Kryt: | Plast, Vodotesné |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 97 x 44 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






