- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-EMM SATEL
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-EMM SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-EMM SATELSkladom67,42 EUR54,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ≤ 14 cm ; Komunikácia: EM-MARIN ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ≤ 14 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | EM-MARIN |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 80 x 120 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





