- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-USB-1 SATEL
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-USB-1 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA CZ-USB-1 SATELSkladom71,73 EUR58,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezkontaktná čítačka kariet pripojená k USB portu počítača za účelom rýchleho a pohodlného načítania kariet, kľúčeniek atď. v aplikáciách DLOADX, ACCO Soft, ACCO-SOFT-LT; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Komunikácia: USB ; Napájanie: z portu USB ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Komunikácia: | USB |
| Napájanie: | z portu USB |
| Podporované operačné systémy: | Windows |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 67 x 20 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




