- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1105EMB Hikvision
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1105EMB Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1105EMB HikvisionSkladom142,19 EUR115,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: Pro ; Podpora kariet: 13.56 MHz S50, Unique EM 125kHz ; Komunikácia: RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) ; Kryt: Kov ;
| Rad: | Pro |
| Podpora kariet: | |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 90 % |
| Index of Protection: | IP66 |
| Kryt: | Kov |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 139 x 46 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302922979 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





