- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1108AMK Hikvision
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1108AMK Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1108AMK HikvisionNie je skladom119,44 EUR97,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand 34/26, Open Supervised Device Protocol (OSDP) |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 170 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 123 x 88 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302917287 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






