- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1802E Hikvision
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1802E Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1802E HikvisionSkladom60,98 EUR49,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Komunikácia: Wiegand 34/26 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plastová, Vodotesné ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 34/26 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 130 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plastová, Vodotesné |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 116 x 43 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302901502 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





