- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1F100-D8E Hikvision
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1F100-D8E Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA DS-K1F100-D8E HikvisionSkladom135,24 EUR109,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz, Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Komunikácia: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Miesto na karte SAM : 2 ks. ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz, Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | USB 2.0 |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Miesto na karte SAM : 2 ks. |
| Napájanie: | 5 V DC z portu USB |
| Maximálny odber prúdu: | 200 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 117 x 68 x 13 mm |
| SAP Code: | 302901362 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





