- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK-DES-IO ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK-DES-IO ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT12M-BK-DES-IO ROGERSkladom224,35 EUR182,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ; Komunikácia: RS-485 ; Vybrané vlastnosti: Zabudované vst/výst linky ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | ~ 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 152 x 46 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






