- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT68ME-IO-O ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT68ME-IO-O ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT68ME-IO-O ROGERSkladom388,66 EUR315,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard Unique EM 125 kHz, 13.56 MHz S50 Classic; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 10 cm Unique EM 125kHz max. 7 cm 13.56 MHz S50 ; Vybrané vlastnosti: Kovový ochranný kryt ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz, 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 10 cm Unique EM 125kHz max. 7 cm 13.56 MHz S50 |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 220 x 157 x 104 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






