- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT80M-BLE ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT80M-BLE ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT80M-BLE ROGERNie je skladom297,54 EUR241,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ; Tlačidlo zvonku dverí; Tlačidlo osvetlenia; Vybrané vlastnosti: Mobilná identifikácia smarfónom s NFC / Bluetooth ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Tlačidlo osvetlenia: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 60 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 100 x 45 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






