- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK-QB ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK-QB ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA MCT84M-BK-QB ROGERSkladom616,17 EUR500,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ; Čítačka kódov QR; Komunikácia: RS-485, Bluetooth ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Čítačka kódov QR: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 70 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 75 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK06 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 130 x 45 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






