- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT12EM ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT12EM ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT12EM ROGERSkladom104,27 EUR84,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard Unique 125 kHz; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ; Komunikácia: RS-232, RACS (Roger) ;
| Spolupráca: | RACS (Roger) |
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 65 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 152 x 46 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





