- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT66EM-G ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT66EM-G ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA PRT66EM-G ROGERSkladom96,38 EUR78,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek; Štandard Unique 125 kHz; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybrané funkcie samostatného režimu: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 45 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





