- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Príslušenstvo
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA RUD-3-DES ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA RUD-3-DES ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA RUD-3-DES ROGERSkladom255,94 EUR208,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE DESFire ( EV1, EV2 ) ; Komunikácia: USB - HID ; Napájanie: z portu USB ;
| Podpora kariet: | |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ≤ 6 cm MIFARE Classic ≤ 3 cm MIFARE DESFire |
| Komunikácia: | USB - HID |
| Napájanie: | z portu USB |
| Podporované operačné systémy: | Windows |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.024 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 101 x 31 x 15 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




