- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ACCO-KLCDR-W SATEL
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ACCO-KLCDR-W SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ACCO-KLCDR-W SATELSkladom193,70 EUR157,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ≤ 5 cm ; Vybrané vlastnosti: LCD obrazovka, Podsvietenie v bielej farbe ; Farba: Biela ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz (EM4001, EM4002, EM4003, EM4102) |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ≤ 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | SATEL |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % (max) |
| Hmotnosť: | 0.232 kg |
| Rozmery: | 140 x 126 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






