- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ASR2101A DAHUA
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ASR2101A DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ASR2101A DAHUASkladom133,03 EUR108,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Komunikácia: RS-485, Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plast + Akrylové sklo (plexisklo), Vodotesné ;
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | Dotykové ovládacie tlačidlá |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485, Wiegand |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP66 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Kryt: | Plast + Akrylové sklo (plexisklo), Vodotesné |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 123 x 86 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






